Magnet pre lovcov pokladov

V tomto porovnaní eshopov vám pomôžeme výhodne nakúpiť magnet a lano pre magnet fishing. Čítajte ďalej a dozviete sa viac.

Určite poznáte magnet fishing. Hodíte magnet do jazera alebo rieky a vytiahnete poklady, ktoré sú ukryté na dne. Bývajú to najmä klince a vrchnáky od piva. No ak budete trpezliví, nájdete aj trezor a pištoľ!

Vyzerá to parádne a chceli by ste to vyskúšať. Teraz si robíte prieskum, kde výhodne kúpiť fishing magnet a lano.

Pravdepodobne sa pýtate tieto otázky:

Aký magnet si kúpiť? Ktorý magnet je najlepší? Aké lano si kúpiť? Je dobré použiť parašutistické lano paracord? Čo ešte budem potrebovať?

Čítajte ďalšej a dozviete sa odpovede na vaše otázky.

Porovnanie e-shopov pre magnet fishing

Ako prvé si môžete pozrieť tabuľku porovnania piatich najznámejších e-shopov pre magnet fishing príslušenstvo. Každý z týchto eshopov je vhodný na nákup magnetu a lana.

Za tabuľkou nájdete podrobné informácie o každom obchode.

NázovVýhody
MagnetFishing.sk
www.magnetfishing.sk
Nízke ceny
Veľký výber magnetov
Dodanie do 24 hodín
Najlacnejšia doprava
Doplnkové vybavenie
Blog s radami a informáciami
Unimagnet
www.unimagnet.sk
Nízke ceny
Veľký výber magnetov
Ďalšie magnetické produkty
Blog o magnetoch a magnetizme
Mall
www.mall.cz
Rozumný výber magnetov
Produkty pre detekovanie kovov
Silné magnety
www.silnemagnety.sk
Nízke ceny
Veľký výber magnetov
Doplnkové vybavenie
Dodanie do 24 hodín
Ďalšie magnetické produkty
Lovecpokladu
www.lovecpokladu.cz
Nízke ceny
Veľký výber magnetov
Produkty pre detekovanie kovov
Fórum a poradňa s návodmi

Tip: ak chcete rýchly verdikt, nemusíte čítať ďalej. Za najlepší shop pre fishing magnet a lano považujem Magnetfishing.sk ». Má nízke ceny, veľký výber magnetov, najlepšie lano, rýchle dodanie a najnižšie poštovné.

Kritéria hodnotenia

Môže byť ťažké vybrať si z niekoľkých dobrých eshopov. Pri nákupe magnetu a lana by ste mali zvážiť nasledovné kritéria.

Magnety

Ponuka magnetov. Teda či ponúkajú dostatočne veľký výber. Či ponúkajú aj obojstranné a veľmi silné magnety. A či majú fotky magnetov.

Možno sa pýtate, aký magnet je najlepší? Taký neexistuje. S magnetmi výrazne slabšími ako približne 100kg nemá zmysel loviť, lebo sú príliš slabé. To je jediné obmedzenie.

Ďalej platí, že čím silnejší magnet kúpite, tým bude mať väčší dosah do diaľky, tým ťažšie predmety zachytí a tým viac pokladov nájdete.

Laná

Hodnotili sme, aké lano predávajú. Či paracord alebo polyesterové lano, ktoré je vhodnejšie, lebo sa nenaťahuje a zaseknutý magnet ľahšie odopnete. Prípadne ešte v čom inom je ponúkané lano lepšie.

Rýchlosť doručenia

Dôležité kritérium bola rýchlosť doručenia, aby ste nemuseli na objednávku dlho čakať, prípadne neriskovali, že pri objednávke zo zahraničia sa doba dodania natiahne.

Ďalšie vybavenie

Posledné kritérium bolo ďalšie vybavenie, ktoré e-shop ponúka. Buď doplnkové vybavenie pre magnet fishing alebo ponuka magnetických produktov a detektorov kovov.

E-shopy pre magnet a lano

Magnetfishing.sk

logo obchodu Magnet Fishing SK

Eshop magnetfishing.sk sa špecializuje na magnet fishing.
V ponuke majú najsilnejšie magnety na Slovensku a v Česku. Ceny magnetov sa pohybujú od 12€ po 60€. Doručenie kuriérom na adresu stojí 3,49€. Doručenie na poštu stojí 2,99€. Ponúkajú rýchle doručenie na nasledujúci pracovný deň. Ponúkajú laná na 15 až 30 metrov v troch farbách.

Ako obstál eshop v porovnaní s konkurenciou?

Jediným mínusom eshopu je špecializácia čisto na magnet fishing. Preto na ňom nekúpite iný magnetický sortiment a vybavenie pre detekovanie kovov.

Na druhú stranu má radu výhod:

Rýchle dodanie do 24 hodín. Objednávku, ktorú zadáte do 14:00, doručia nasledujúci pracovný deň.

Najnižšie poštovné zo všetkých eshopov. Pri doručení kuriérom na adresu 3,49€. Pri doručení na poštu 3,49€.

Predávajú obostranné magnety a najsilnejší magnet na slovenskom trhu.

Predávajú polyesterové laná, ktoré špeciálne navrhli pre magnet fishing. Je oveľa pevnejšie ako paracord (má 9 vnútorných vlákien) a nenaťahuje sa. Preto ho ľahšie odopnete, keď sa magnet zasekne o veľký železný predmet.

Ako jediný predávajú kužele proti zaseknutiu, ktoré výrazne znižujú šancu, že sa magnet zasekne a už ho nevytiahnete. Kužeľ je ich vlastný výrobok.

Vedú blog s užitočnými a zaujímavými informáciami. Nájdete tam rozličné návody ako uviazať lano, tipy proti zaseknutiu magnetu, ale aj zbierky najlepších nálezov.

Unimagnet.sk

Unimagnet - eshop s magnetmi

Český e-shop s magnetických výrobkami, ktorý predáva aj príslušenstvo pre magnet fishing. Na ich stránke nájdete magnetické fólie, kvádre, kotúče, gule, atď. Predávajú sivé polyesterové lano. Ide o spoľahlivý a zabehnutý e-shop s nízkymi cenami a dobrými recenziami. Ceny magnetov sa pohybujú v rozpätí 16-50€. Za dodanie na adresu zaplatíte 3,95€.

Pozrite sa, ako e-shop obstál v porovnaní:

Najprv sa pozrime na nevýhody. Menšia nevýhoda je o čosi vyššia cena poštovného než u prechádzajúceho e-shopu.

Nemajú dodanie nasledujúci pracovný deň a keďže ide o zahraničný e-shop, je pri nich značné riziko natiahnutia doby dodania.

Neponúkajú najsilnejší magnet na trhu a ani detský magnet, ktorý môžu bezpečne používať deti.

Neponúkajú ani kužeľ proti zaseknutiu.

Najväčšia výhoda unimagnet je široká ponuka magnetov za nízke ceny.

Tiež ponúkajú polyesterové lano, ktoré je vhodnejšie pre lov než paracord.

Veľká výhoda je ďalšie magnetické príslušenstvo. Využijete to, ak si spolu s fishing magnetom a lanom chcete objednať iné magnetické produkty. Nebudete musieť platiť poštovné dvakrát.

Píšu blog o magnetoch a magnetizme, kde sa môžete dozvedieť rôzne zaujímavé informácie.

Mall.cz

Mall.cz logo

Magnet a lano pre magnet fishing môžete kúpiť aj na českom MALL. Na Slovenskom zatiaľ nie. Majú pomerne širokú ponuku slabších aj silnejších magnetov za rozumné ceny.

Aké sú silné a slabé stránky tohto eshopu?

Najväčšia výhoda sú nízke ceny.

Majú relatívne dobrý výber magnetov. Majú v ponuke len tri magnety, ale podľa sily sú vhodne odstupňované: 90kg, 200kg, 300kg.

Ponúkajú detský magnet na 90kg, ktorý je relatívne bezpečný aj pre deti.

Na MALL.cz môžete v ponuke nájsť aj detektory kovov a outdoorové oblečenie.

Nevýhoda je dodanie z Česka. To znamená vyššie poštovné a riziko natiahnutia doby dodania. Určite nečakajte dodanie na nasledujúci pracovný deň.

Nemajú mimoriadne silné magnety, obojstranné magnety, ani najsilnejší magnet na trhu. Ani kužeľ proti zaseknutiu.

Bližšie nešpecifikovali, aké lano v sade ponúkajú. Nepovedali, či ide o paracord, polyesterové lano alebo aký druh lana ponúkajú. Napísali len, že je to kvalitné lano.

Naviac k magnetom chýbajú fotky.

Silnemagnety.sk

SilneMagnety.sk - logo e-shopu

Silné magnety ponúkajú rozličné magnetické produkty. Od kvádrov, cez kocky, valce, magnetické fólie až po výrobu magnetov na mieru. Preto ponúkajú aj fishing magnet a laná. V ponuke majú tie isté produkty ako Magnet Fishing Slovensko za podobné ceny. Ceny poštovného majú o čosi vyššie: 3,49€ za doručenie na poštu a 3,95€ doručenie kuriérom na adresu.

Aké sú výhody a nevýhodu nákupu v tomto e-shope?

Výhody sú nízke ceny magnetov a široký sortiment. Predávajú detský magnet, obojstranné magnety aj najsilnejší magnet na slovenskom a českom trhu.

Predávajú aj kužele proti zaseknutiu.

Majú blog, kde píšu o magnetoch a magnetizme. Môžete sa dozvedieť rôzne zaujímavé veci a zabaviť sa.

Veľké plus je, že ponúkajú široký magnetický sortiment a výrobu magnetov na mieru.

Zásadné plus je rýchlosť dodania. Ide o slovenský e-shop – ak zadáte objednávku do 14:00, doručia vám ju nasledujúci pracovný deň. Ak kupujete aj iné magnetické produkty, doručia vám ich rýchlejšie ako z unimagnet.sk.

Nevýhoda je vyššia cena za poštovné oproti najlacnejšej možnosti.

Lovecpokladu.cz

lovec pokladu CZ logo

Lovec pokladu je populárny e-shop, ktorý sa špecializuje na predaj detektorov kovov. V ponuke má však aj produkty pre magnet fisherov. Ponuka fishing magnetov je široká a ceny sú výhodné. Zásadnou nevýhodou je vysoká cena poštovného na Slovensko – 8,07€. Ako jediný majú fórum a poradňu pre lovcov pokladov, kde vám iní fisheri poradia a pomôžu identifikovať nálezy.

Ako lovecpokladu.cz obstál v porovnaní s konkurenciou?

Majú nízke ceny. Magnet na 40kg stojí 3€. Najdrahší magnet stojí 50€.

Majú širokú ponuku magnetov. Ponúkajú detské aj obojstranné magnety.

Predávajú aj detektory kovov, outdoorové oblečenie, pomôcky pre zberateľov mincí, ryžovanie zlata a geologické a paleontologické kladivká.

Posledné plus je fórum a poradňa, kde sa môžete dostať odpovede na vaše otázky, iní fisheri vám pomôžu s identifikáciou nálezov a môžete sa s nimi aj zoznámiť a spoločne vyraziť na lov.

Mínus je, že ide o český e-shop. Teda nemôžu objednávku dodať rýchlo a je tam vyššie riziko natiahnutie doby dodania.

Neponúkajú najsilnejší magnet na trhu ani kužele proti zaseknutiu.

Predávajú parašutistickú šnúru paracord a polypropylénové lano pre malé magnety. Tieto laná nie sú až tak vhodné pre magnet fishing.

Zásadná nevýhoda je neprimerane vysoké poštovné na Slovensko.

Záverečný verdikt

Neodporúčam eshop lovecpokladu.cz kvôli vysokému poštovnému cez 8€. To si radšej objednajte silnejší magnet v e-shope s lacnejším poštovným.

Tento eshop sa oplatí v jedinom prípade: ak máte veľkú objednávku, kde je aj vybavenie pre detekovanie kovov, ktoré nedostanete v inom eshope. Inak nie.

Český MALL mi vyšiel ako taký priemer. Nízke ceny, ale vhodne odstupňovaný výber magnetov a drahšie a dlhšie dodanie. Veľká výhoda je, že predávajú aj detektory kovov.

Ak chcete kúpiť k magnetu a lanu ďalšie magnetické produkty, odporúčame e-shopy unimagnet.sk alebo silnemagnety.sk. Ponúkaný sortiment je veľmi podobný.

Unimagnet je český eshop. Dodanie trvá dlhšie. Silnemagnety je slovenský eshop dodaním už na nasledujúci pracovný deň, ak objednávku vyplníte do 14:00. Preto by som uprednostnil tento e-shop.

Suverénnym víťazom porovnania je magnetfishing.sk.

Majú nízke ceny, veľmi dobrý výber magnetov a rýchle a najlacnejšie dodanie. Je to slovenský eshop, takže nehrozí natiahnutie dodacej lehoty. Navyše majú špeciálne lano a ako jediní ponúkajú kužele proti zaseknutiu.

Ak chcete kúpiť iba magnet a lano pre magnet fishing – nie iné magnetické produkty a detektory kovov, odporúčam práve tento e-shop.

Dúfam, že som vám pomohol pri výbere magnetu a lana pre magnet fishing. Ak máte akékoľvek otázky, prosím, napíšte ich do komentárov.

Odporúčané články

Zatiaľ nebol pridaný žiaden komentár. Buďte prvý!


Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *